هزینه ها در فرانسه

هزینه ها در فرانسههمانطور که قبلاً بحث کرده ایم ، هنگام تصمیم گیری برای رفتن به کالج در فرانسه ، باید چندین فاکتور مهم را در ذهن داشته باشید . دولت مستلزم این است که شما بتوانید ضمن حضور در دانشگاه ، از خود حمایت کنید ، بنابراین مهم است که پول مورد نیاز خود برای تامین هزینه ها زندگی در فرانسه را داشته باشید . اگر دانشجوی بین المللی باشید ، قوانین در فرانسه به شما امکان می دهد تا در هنگام تحصیل در فرانسه به طور پاره وقت تا 20 ساعت در هفته کار کنید . در حالی که مطمئناً این پول می تواند کمک کند ، ممکن است برای پوشش دادن تمام موارد مورد نیاز شما کافی نباشد .

موارد بسیاری وجود دارد که در کالج مورد نیاز است . لوازم التحریر ، تغذیه و … . سایر هزینه های زندگی نیز وجود دارد که شامل اجاره ، لوازم خانگی ، تلفن همراه و لوازم بهداشتی مانند شامپو و نرم کننده ، صابون و محصولات مراقبت از مو / صورت می شود .

تخمین زده می شود که برای زندگی در هنگام تحصیل در دانشگاه های فرانسه ، به حدود 430 یورو در ماه نیاز خواهید داشت ، اما این رقم حداقل است و هرگز داشتن مقداری بیشتر ضرری ندارد . تمام مواردی که در بالا در مورد آن صحبت کردیم شامل تمام مواردی که هنگام تحصیل به آن ها نیاز خواهید داشت نمی شود و باید مواردی از جمله لباس ، سرگرمی ، هزینه تست در مدرسه و غیره را نیز در ذهن داشته باشید ، بنابراین داشتن سرمایه ای بیش از مقدار حداقل ذکر شده ، گذران زندگی هنگام تحصیل را برای شما لذت بخش تر می کند .
همچنین به خاطر داشته باشید که این مبالغ شامل هزینه شهریه شما در دانشگاه نمی شود .

اگر می خواهید بیش از سه ماه در فرانسه باشید ، باز کردن حساب در یک بانک فرانسوی ایده خوبی است . داشتن حساب بانکی ، مانند حساب پس انداز ، می تواند به شما در ایجاد علاقه به تمام پولی که واریز می کنید کمک کند ، همچنین به شما در آگاهی از تراکنش های مالی کمک خواهد کرد .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studying-in-france.org

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]