چرا دندانپزشکی در انگلستان ؟

چرا دندانپزشکی در انگلستانچرا دندانپزشکی بخوانیم؟

حرفه دندانپزشکی در انگلستان به دلیل تقاضای بالا در بازار کار و دستمزدهای بالای 110000 پوند در سال شناخته شده است. اما اهمیت این حرفه فراتر از مزایای پولی است.

همچنین تقاضای بالایی در توسعه دانشگاهی و تحقیقاتی دارد. برای افرادی که مایل به تحصیل در مقطع دکترا و کارشناسی ارشد خود در این زمینه هستند، این ممکن است ارزش زیادی داشته باشد. دندانپزشک بودن به این معنی است که شما باید روش هایی مانند پرکردن، کانال های ریشه، بریس ها و غیره را در بیمارستان یا مطب خصوصی انجام دهید. این رشته همچنین دارای پتانسیل برای تنوع است.

دندانپزشکی مهارت‌های ارزشمندی را با تقاضای بالا به شما می‌دهد، که نه تنها به شما فرصت‌های شغلی بالا می‌دهد، بلکه به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید یک مطب خصوصی راه‌اندازی کنید. بنابراین بسیاری از دندانپزشکان علاوه بر انجام سایر مشاغل، کلینیک های خود را نیز اداره می کنند.

مقطع تحصیلی: فوق لیسانس دندانپزشکی در انگلستان

شرایط ورود

شرایط ورود معمولاً برای دستیابی به مدرک لیسانس در علوم دندانپزشکی (BDS) یا لیسانس در سایر رشته های مرتبط با سلامت تنظیم می شود. هر دانشگاه در انگلستان دارای سطح معینی از نمرات است که مایلند دانشجویان در مدارج خود به آن دست یابند، که عمدتاً 2:1 است.

الزامات زبان انگلیسی مشابه سایر دوره های تحصیلات تکمیلی با حداقل 6 باند از 9 در آزمون آیلتس برای اکثر دانشگاه ها است و برخی از دانشگاه ها معیارهای کمی متفاوت دارند. برخی از دانشگاه ها نیز ممکن است سطح خاصی از نمره در آزمون تافل را بپذیرند.

ساختار دوره دندانپزشکی در انگلستان

طیف وسیعی از دوره های تحصیلات تکمیلی مختلف وجود دارد که می توانید از جمله ارتودنسی، پریودنتیکس، زیبایی شناسی و بسیاری موارد دیگر را انتخاب کنید. تخصص در یک زمینه خاص راه های ارزشمندی را در آینده هم از نظر دانشگاهی و هم از نظر حرفه ای باز می کند. دانش آموزان می توانند برای ادامه تحصیل انتخاب کنند و در زمینه تحقیق و توسعه ظاهر شوند.

اگرچه، برای تمرین باید در آزمون ثبت نام و برخی آموزش ها یا تجربه شغلی در خانه گذرانده شود.

اکثر دوره های MSc دندانپزشکی در انگلستان یک ساله هستند، اما سایر دوره ها با پروژه های تحقیقاتی یا عملی شدید ممکن است تا دو سال ادامه یابد. هر سال دو ترم برگزار می شود که در پایان هر سال تحصیلی امتحانات و سایر آزمون ها و دروس در طول سال برگزار می شود.

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]