کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه RMIT

کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه RMITشما به شدت بر روی تمرین خود طراحی ، توسعه تکنیک های پیشرفته و تخصصی برای کار خلاقانه و مشارکتی تمرکز خواهید کرد . پروژه‌ها حول مکان‌های کلیدی تغییر شهری به صورت محلی و جهانی تنظیم می ‌شوند و با شبکه ‌های حرفه ‌ای و اجتماعی سرمایه‌ گذاری شده در آینده خود درگیر می ‌شوند . کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه RMIT نقش طراحی را در شکل ‌دهی آینده شهرها از طریق رویکردهای نوآورانه در عمل مبتنی بر شهری ارتقا می‌دهد .

شما به شدت بر روی تمرین خود طراحی ، توسعه تکنیک های پیشرفته و تخصصی برای کارهای خلاقانه و مشارکتی تمرکز خواهید کرد . این برنامه برای پرورش طراحانی طراحی شده است که مایلند حرفه خود را پیش ببرند و رویکردهای نوآورانه ای را برای عمل خود توسعه دهند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Urban Design

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00122A

طراحی شده برای

این برنامه برای پرورش طراحانی طراحی شده است که درگیر رویکردهای نوآورانه در عمل خود هستند .

ساختار دوره کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه RMIT

سال 1 – دو استودیوی طراحی (یکی در هر ترم) حضوری یک بار در هفته، با برخی از محتوای دوره به صورت آنلاین ارائه می شود . شما همچنین دو دوره اصلی اضافی را گذرانده و دو درس انتخابی را انتخاب خواهید کرد .

سال 2 – این برنامه از طریق سه استودیو فشرده ارائه می شود که در ترم اول ، ترم دوم و ترم بهار ارائه می شود . هر استودیو به یک کارگاه آموزشی یک هفته ای در محل به ترتیب در ویتنام ، ملبورن و بارسلون نیاز دارد . استودیوها بصورت حضوری و آنلاین تحویل داده می شوند . سه دوره اصلی نیز در حالت فشرده با تحویل حضوری و آنلاین برگزار می شود .

سابجکت

  • طراحی شهری

الزامات ورود استاندارد

شما باید یک مدرک لیسانس استرالیایی (یا مدرک معادل آن در خارج از کشور) را در طراحی معماری ، معماری منظر یا رشته های مرتبط با طراحی با موفقیت به پایان رسانده باشید .

مسیرهای مطالعه

اگر دانشجویان دارای مدرک کارشناسی در طراحی معماری ، معماری منظر یا رشته های مرتبط با طراحی مشابه باشند ، واجد شرایط دوره 2 ساله (204 امتیاز اعتبار) برنامه کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه RMIT خواهند بود . اگر آنها در ورود به برنامه موفق باشند و دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری ، کارشناسی ارشد معماری منظر یا معادل کارشناسی ارشد پذیرفته شده باشند . یا مدرک کارشناسی معماری 5 ساله (حرفه ای) ، دانشجویان ممکن است تا 1 سال (96 امتیاز اعتبار) برای دوره های سال اول برنامه از دانشگاه معاف شوند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس ارائه دهنده دوره : City
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 91800 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]