کارشناسی ارشد معماری منظره دانشگاه UTS

کارشناسی ارشد معماری منظره دانشگاه UTSکارشناسی ارشد معماری منظره دانشگاه UTS به دانشجویان این فرصت را می دهد تا در کنار متخصصان مشهور از استودیوهای طراحی بین المللی برنده جوایز و کارشناسان برجسته در زمینه طراحی شهری همکاری کنند . دانش‌آموزان در پروژه‌های مختلفی شرکت می‌ کنند که بر اساس پرسش‌های بزرگی که شهرها و مناظر معاصر جهانی با آن روبرو هستند : تراکم شهری ، تغییرات آب و هوا ، کاهش منابع (زمین ، غذا و آب ) و از دست دادن تنوع زیستی از طریق تکه‌ تکه شدن اکولوژیکی و تخریب زیستگاه‌ها انجام می‌شود .

با استفاده از مرتبط ترین و به روزترین روش ها و فناوری ها ، دانش آموزان در استودیوهای مبتنی بر تمرین شرکت می کنند تا مهارت های حل مسئله پیچیده خود را توسعه دهند تا به نقش حیاتی چشم انداز در شهرهای آینده بپردازند . با ایجاد دانش تخصصی پیشرفته ، دانشجویان UTS با طیف وسیعی از وکالت ، آژانس سیاسی و حرفه ای، مدیریت پروژه و مهارت های مالی به منظور مقابله با مسائل معاصر در زمینه های محلی و جهانی فارغ التحصیل می شوند .

کارشناسی ارشد معماری منظر این فرصت را برای دانشجویان فراهم می کند تا به طور فعال و انتقادی عاملیت منظر در شهر آینده را در نظر بگیرند و در گفتمان آنچه شهرهای آینده ممکن است از طریق یک رویکرد متمرکز بر طراحی یکپارچه تبدیل شوند، فعال شوند. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد معماری منظر برای مقابله با مسائل معاصر در زمینه های محلی و/ یا جهانی از طریق درک گسترده ای از مرتبط ترین و به روزترین روش ها، ابزارها و فن آوری ها مجهز هستند .

ساختار

دانش آموزان باید 96 امتیاز اعتباری متشکل از 72 امتیاز واحد دروس اصلی و 24 امتیاز واحد دروس انتخابی را تکمیل کنند .

سابجکت دوره کارشناسی ارشد معماری منظره دانشگاه UTS

  • معماری منظر

الزامات ورودی استاندارد

مدرک لیسانس به رسمیت شناخته شده UTS یا معادل آن ، یا مدارک دیگری ارائه کرده است که پتانسیل ادامه تحصیلات تکمیلی را نشان می دهد . متقاضیان دارای لیسانس معماری منظر UTS که به WAM کلی 65 (میانگین اعتبار) یا بالاتر رسیده اند ، واجد شرایط هستند . همه متقاضیان دیگر باید ارائه دهند : یک نمونه کار دیجیتال در قالب PDF شامل پروژه های معماری منظر آنها از مطالعات قبلی ، کارهای حرفه ای یا خلاقانه، یک CV 2 صفحه ای در قالب PDF که به وضوح تجربه مرتبط آنها را بیان می کند، بیانیه شخصی 300 کلمه (حداکثر). در قالب PDF به دلایل آنها برای شرکت در دوره . شرط مهارت زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی یا متقاضیان داخلی با مدارک بین المللی این است : آیلتس آکادمیک : 6.5 به طور کلی با نمره نوشتن 6.0

  • یا تافل کاغذی : 550-583 به طور کلی با TWE 4.5 ، مبتنی بر اینترنت : 79-93 کلی با نمره رایتینگ 21
  • یا AE5: پاس
  • یا PTE: 58-64
  • یا CAE: 176-184

مسیرهای مطالعه

دانشجویانی که از یک برنامه مسیر سه ساله شناخته شده وارد مدرک می شوند ، باید برنامه دو ساله کامل را تکمیل کنند . هیچ یادگیری قبلی شناخته شده (RPL) داده نمی شود . به دانشجویانی که از لیسانس معماری منظر (افتخارات) UTS (C09079) وارد مدرک می شوند ، 48 امتیاز اعتبار RPL اعطا می شود . دانشجویانی که به دنبال ورود به مدرک از مدارک غیر UTS هستند ، RPL خود را به صورت موردی از طریق مصاحبه و فرآیند ارزیابی ارزیابی می‌کنند که در آن همه دانش ‌آموزان دارای سوابق ، مهارت‌ها ، علایق و آرزوهای حرفه‌ای و تحصیلی خود برای مدرک ارزیابی شده هستند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره کارشناسی ارشد معماری منظره دانشگاه UTS

  • پردیس ارائه دهنده دوره : City
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 86688 دلار استرالیا
  • Mid year intake : نه
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت

اطلاعات بیشتر

گزینه های شغلی شامل معمار منظر ، طراح شهری ، محقق ، حرفه ای مدیریت زمین ، برنامه ریز منطقه ای ، مربی و سیاست گذار است .

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]