کارشناسی علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون استرالیا

کارشناسی علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون استرالیامدرک ریاضیات آموزش منحصر به فردی را در زمینه استدلال انتزاعی ارائه می دهد که مورد توجه طیف وسیعی از کارفرمایان است . مدرک کارشناسی علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون استرالیا پایه ای قوی در اصول و تکنیک های اساسی ریاضیات و درک چگونگی کاربرد ریاضیات در دنیای واقعی به شما ارائه می دهد . همچنین مهارت های ارتباطی و گزارش نویسی را توسعه خواهید داد تا قابلیت استخدام خود را افزایش دهید .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Mathematical Science

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00103D

الزامات ورودی استاندارد دوره

شرایط ورود (سال 12) معیارهای پذیرش برای دانش آموزان سال 12 فعلی (2020) و فارغ التحصیلان دوره متوسطه اخیر (2019 و 2018) پیش نیاز واحدهای 3 و 4 : نمره مطالعه حداقل 20 در هر زبان انگلیسی ؛ واحد 3 و 4 : نمره مطالعه حداقل 20 در یکی از ریاضیات : روش‌های ریاضی یا ریاضیات : ریاضیات تخصصی .

دوره کارشناسی علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون از ATAR به عنوان بخشی از ملاحظات انتخاب خود استفاده می ‌کند . برای پذیرش ، ما با این ATAR جایگاهی را برای شما در این برنامه تضمین می کنیم . ما از ATAR تعدیل ‌شده استفاده می ‌کنیم و در تنظیمات موضوع و SEAS که در زیر توضیح داده شده است ، استفاده می‌کنیم .

تنظیمات موضوع یک امتیاز مطالعه 35 در شیمی ، هر فناوری اطلاعات یا فیزیک معادل 3 امتیاز کل در هر مطالعه است . در مجموع حداکثر 5 امتیاز . SEAS (طرح دسترسی ویژه ورود) به متقاضیانی که ضعف تحصیلی را تجربه کرده اند تشویق می شود برای طرح های دسترسی ویژه ورود (SEAS) درخواست دهند . بسته به واجد شرایط بودن و شرایط شما، یک درخواست SEAS ممکن است از درخواست دوره شما پشتیبانی کند .

شرایط ورود (غیر سال 12) معیارهای پذیرش برای متقاضیان تحصیلات عالیه این دوره از کل سوابق تحصیلی متقاضیان به عنوان بخشی از ملاحظات انتخاب خود استفاده می کند . الزامی است : مطالعات قبلی آموزش عالی با نتایج در سطح قبولی ، از جمله هر “موضوع تحصیلی واحد”، یا تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه مقدماتی عالی مانند برنامه مطالعات دسترسی به بنیاد FedUni (FAST) .

معیارهای پذیرش برای برنامه های کاربردی با تحصیلات حرفه ای و مطالعه آموزشی دوره  کارشناسی علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون از کل سوابق تحصیلی متقاضیان به عنوان بخشی از ملاحظات انتخاب خود استفاده می کند .

اجباری : تکمیل موفقیت آمیز مدرک VET مربوطه در سطح گواهی III یا بالاتر . معیارهای پذیرش برای برنامه های کاربردی با تجربه کاری و زندگی این دوره از کل سوابق تحصیلی متقاضیان استفاده می کند . به عنوان بخشی از ملاحظات انتخاب آن . اجباری : متقاضیانی که تحصیلات متوسطه را به پایان نرسانده اند ، یا تحصیلات دانشگاهی یا TAFE را انجام نداده اند ، باید یک بیانیه شخصی حاوی جزئیات تمام تجربیات مربوطه برای تقویت درخواست خود داشته باشند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : Mount Helen (Ballarat)
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 76500 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت

منبع : federation.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]