کالج بلویو آمریکا

در مورد این کالج

کالج بلویو آمریکاکالج بلویو یک کالج عمومی نوآورانه و بسیار قابل دسترسی است که در Bellevue، واشنگتن، فقط 10 مایلی از مرکز شهر سیاتل واقع شده است. این بزرگترین مؤسسه از 34 مؤسسه آموزشی است که سیستم دانشکده‌های فنی و جامعه واشنگتن را تشکیل می‌دهند.

کالج بلویو به دانشجویان بین‌المللی کمک می‌کند تا از طریق یک رویکرد فراگیر و آینده‌نگر در یادگیری، پتانسیل کامل خود را درک کنند. این کالج از دانشجویان بین‌المللی با زمینه‌های مختلف برای دستیابی به تحصیلات درجه یک و پیشبرد اهداف شغلی آکادمیک و بلندمدت خود پشتیبانی می‌کند. دوره ها در چندین سطح مختلف تحصیلی، با انواع گواهینامه ها، مدارک کاردانی، و مدارک لیسانس کاملاً معتبر در طیف گسترده ای از رشته ها ارائه می شوند.

دانشجویان بین المللی کالج Bellevue را به دلیل موقعیت عالی، نرخ انتقال بالا به دانشگاه های برتر، اندازه کلاس های کوچک و بازگشت سرمایه بالا انتخاب می کنند. این کالج ایمنی دانشجویان را در اولویت قرار می دهد و گزینه های مسکن را به دانشجویان بین المللی در محوطه دانشگاه ارائه می دهد.

محبوب ترین نوع دوره ارائه شده در کالج بلویو مدرک کاردانی انتقالی است که دانشجویان را برای طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی در سطح کارشناسی در دانشگاه های برتر ایالات متحده آماده می کند. مرکز اختصاصی انتقال دانشگاه کالج Bellevue به دانشجویان بین المللی دسترسی به منابع، ابزارها و خدماتی را ارائه می دهد که از طریق آنها می توانند رشته های بالقوه و نقل و انتقالات دانشگاهی را برنامه ریزی کنند.

خود کالج به عنوان یک موسسه اعطای مدرک کارشناسی توسط کمیسیون شمال غرب در کالج ها و دانشگاه ها (NWCCU)، یک نهاد اعتباربخشی منطقه ای که توسط وزارت آموزش ایالات متحده (DOE) به رسمیت شناخته شده است، معتبر است.

کالج بلویو تا سال 2022 برنده یک رشته چشمگیر جوایز شده است، از جمله شماره 1 مشترک برای بازگشت سرمایه در میان کالج های دولتی در واشنگتن (College Factual) و شماره 1 برای بهترین کالج محلی در واشنگتن (نفوذ علمی).

چه خبر از تازه ها ؟

چه خبر از تازه ها ؟کالج Bellevue یکی از 34 کالج و دانشگاهی است که توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده برای دریافت کمک های مالی قابل توجه برای افزایش تحرک بین المللی دانشجویان انتخاب می شود. این یک خبر هیجان انگیز برای دانشجویان این کالج است که فرصت های بیشتری برای انجام بخشی از تحصیلات خود در شهر و کشور متفاوتی خواهند داشت. سفر در سطح بین‌المللی راهی فوق‌العاده برای دانش‌آموزان برای به دست آوردن دیدگاه‌های جهانی و گسترش افق‌های خود هم از نظر شخصی و هم از نظر تحصیلی است.

برنامه اخیر «افزایش و تنوع بخشیدن به آموزش در خارج از کشور برای دانشجویان ایالات متحده» (IDEAS) شامل یک بسته بودجه به ارزش نزدیک به 1.2 میلیون دلار برای توسعه مشارکت های بین المللی جدید و ارائه تجربیات آموزشی برای دانشجویان ایالات متحده است که با اهداف سیاست خارجی ایالات متحده همسو هستند.

کالج بلویو سه نفر از اعضای هیأت علمی خود را به نرماندی، فرانسه می فرستد تا دوره کوتاه تحصیلی را در خارج از کشور توسعه دهند که شامل مؤلفه های VR و AR برای افزایش امکانات نحوه تعامل با مطالب درسی است.

مالی

هزینه تحصیل در کالج بلویو چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع Undergraduate : 19786 دلار

متوسط سالانه زندگی

  • زندگی بیرون از دانشگاه : 13002 دلار
  • زندگی درون دانشگاه : 9804 دلار

بورسیه و فاند

یکی از نقاط قوت کالج بلویو تمرکز آن بر آموزش در دسترس برای دانشجویان از هر زمینه است. این کالج برای افرادی که معیارهای واجد شرایط بودن را دارند، نرخ پذیرش 100 درصد دارد. کالج بلویو سخت تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که دانشجویانش به هر گونه پشتیبانی و منابع موجود دسترسی دارند تا بهترین شانس موفقیت شغلی آینده را به دانشجویان خود بدهد.

یکی از بسته های کلیدی کمک مالی ارائه شده، بورسیه بنیاد کالج Bellevue است. این برای دانشجویان داخلی و بین‌المللی در دسترس است و توسط اهداکنندگان فردی، سازمان‌های شریک، بخش‌های کالج بلویو و مشاغل محلی تامین می‌شود.

بورسیه بنیاد می تواند توسط دانشجو در نقطه درخواست سفارشی شود و به طور کلی از 1000 تا 3000 دلار در هر سال تحصیلی متغیر است. درخواست ها به صورت آنلاین انجام می شود و دانشجویان می توانند برای هر سالی که در کالج ثبت نام می کنند دوباره درخواست دهند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

کالج Bellevueدانشجویان بین المللی متقاضی کالج بلویو ملزم به ارسال فرم درخواست دانشجوی بین المللی آنلاین هستند. هزینه درخواست غیرقابل استرداد 50 دلار باید به صورت آنلاین پرداخت شود و هزینه های پست برای تمام بسته های پذیرش ارسال شده به آدرس های بین المللی باید توسط دانشجویان پوشش داده شود.

دانشجویان بین المللی نیز ملزم به ارائه کپی از صفحه عکس پاسپورت خود به کالج Bellevue هستند. علاوه بر این، یک صورت‌حساب بانکی که زودتر از شش ماه قبل از درخواست برای کالج Bellevue ارسال نشده باشد، لازم است حداقل موجودی 26591 دلار را در حساب دانشجویان آینده نشان دهد.

در حالی که برنامه‌های فشرده انگلیسی به هیچ مدرکی مبنی بر مهارت انگلیسی نیاز ندارند، برنامه‌های بریج مسیر، برنامه‌های سطح کارشناسی کاردانی، تکمیل دبیرستان بین‌المللی و برنامه‌های حرفه‌های تجاری بین‌المللی همگی به مدرک معتبر مهارت انگلیسی نیاز دارند. یک لیست کامل از شواهد قابل قبول مهارت انگلیسی از طریق پورتال درخواست کالج Bellevue در دسترس است.

برای ورود به کالج Bellevue، ریز نمرات به زبان انگلیسی از مدارس فعلی و/یا قبلی دانشجویان بین المللی نیز مورد نیاز است.

برای انتقال دانش آموزان و دانش آموزان زیر سن قانونی شرایط اضافی وجود دارد. جزئیات کامل این الزامات و لیستی از شرکای انتقال را می توان در صفحه پذیرش بین المللی کالج بلویو یافت.

شرایط ورودی اضافی ممکن است بر اساس دوره به دوره متفاوت باشد. از متقاضیان دعوت می شود برای جزئیات کامل به صفحات مربوط به دوره در وب سایت دانشگاه مراجعه کنند.

دانشجویان آینده نگر می توانند اطلاعات کاملی درباره تاریخ ها و مهلت های کلیدی در تقویم دانشگاهی کالج Bellevue پیدا کنند، که همه چیز را از درخواست و پذیرش گرفته تا ثبت نام و فراتر از آن را پوشش می دهد.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کالج Bellevue دارای یک برنامه درسی عالی است که به طور مداوم به روز می شود تا از بهترین و مرتبط ترین شیوه های صنعت مطلع شود. این تکامل تضمین می‌کند که دانش‌آموزان به خوبی برای آینده‌شان آماده می‌شوند، خواه تحصیلات خود را در Bellevue ادامه دهند، به یک دانشگاه برتر منتقل شوند یا وارد نیروی کار حرفه‌ای شوند.

یکی از عوامل موفقیت کالج بلویو کیفیت و تعهد کادر آموزشی آن است. اعضای هیئت علمی کالج بسیار آموزش دیده و با تجربه هستند. بیش از 90 درصد از کارکنان تمام وقت دارای مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر هستند. کارکنان آموزشی از طریق طیف وسیعی از روش‌های آموزشی از دانشجویان بین‌المللی در طول تجربه تحصیلی خود با مشاوره، راهنمایی و دانش تخصصی پشتیبانی و تشویق می‌کنند.

میانگین اندازه کلاس در کالج Bellevue کمتر از 21 دانشجو است. این بدان معنی است که هر دانش آموز رویکرد شخصی به شهریه را تجربه می کند. جامعه نزدیک کالج Bellevue تضمین می‌کند که دانشجویان بین‌المللی محیطی دلپذیر و فراگیر پیدا می‌کنند که در آن چه از نظر آکادمیک و چه از نظر اجتماعی پیشرفت کنند.

ساختار بخش

کالج بلویوکالج Bellevue طیف قابل توجهی از مدارک تحصیلی، برنامه های انتقال و گواهینامه های حرفه ای را ارائه می دهد. دوره هایی در سطوح مختلف تحصیلی ارائه می شود که طیف وسیعی از حوزه های موضوعی را در بر می گیرد. برنامه های قابل توجه برای دانش آموزان بین المللی شامل برنامه تخصصی تکمیل دبیرستان بین المللی و انتقال مدرک کاردانی است. دانشجویان بین المللی همچنین می توانند طیف وسیعی از مدارک لیسانس و برنامه های گواهی را در کالج بلویو بگذرانند.

انتخاب رشته در انواع برنامه های مسیر سازماندهی شده است. هر مسیر بر روی اهداف شغلی هر دانش آموز تمرکز می کند و آنها را به یک مسیر آموزشی که برای آرزوهای آینده آنها مناسب است هدایت می کند. مسیرها شامل تجارت، علوم بهداشتی، علوم انسانی و ارتباطات، علوم اجتماعی، خدمات عمومی و مشارکت اجتماعی، STEM، فناوری و داده، مطالعات انتقالی، و هنرهای تجسمی و نمایشی است.

تیم مشاوران اختصاصی پذیرش کالج در تمام طول سال قابل تماس هستند و می توانند به دانشجویان آینده نگر کمک کنند تا تصمیم بگیرند کدام دوره و رویکرد برای نیازهای فردی آنها مناسب تر است.

امکانات

پردیس کالج بلویو در زمینی به مساحت 100 هکتار واقع شده است که به زیبایی جنگلی و محوطه سازی شده است. ساختمان‌های مدرن پردیس همگی مجهز به امکانات آموزشی پیشرفته هستند.

پردیس Bellevue یک محیط آموزشی و زندگی مستقل است. هر آنچه دانش آموزان برای موفقیت تحصیلی و شغلی آینده نیاز دارند را فراهم می کند. همه امکانات در فاصله چند قدمی ساختمان های اقامتی خود کالج قرار دارند که همگی به راحتی در محل قرار دارند. پردیس پارکینگ وسایل نقلیه، ایستگاه های شارژ برقی و امکانات مناسب دوچرخه را برای سهولت دسترسی ارائه می دهد.

مرکز رسانه ای کتابخانه کالج بلویو یک مرکز فوق العاده مدرن است که ترکیبی از فضاهای مطالعه فردی و گروهی، 24/7 IT و پشتیبانی فنی، وام لپ تاپ، مناطق مطالعه آرام و صدها هزار کتاب، مجلات، کتاب های الکترونیکی، مجلات، دی وی دی ها را ارائه می دهد. و منابع الکترونیکی که می توانند آزادانه برای تحقیق و ارزیابی استفاده شوند.

این کالج دارای امکانات ورزشی فوق‌العاده است و مجموعه‌ای از برنامه‌های موفق دو و میدانی را ارائه می‌دهد که همگی برای دانشجویان بین‌المللی قابل دسترسی هستند. برنامه های ورزشی ارائه شده به دانش آموزان شامل بیس بال، دو و میدانی، فوتبال و سافت بال است.

منبع : www.bellevuecollege.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]