کالج والنسیا آمریکا

در مورد این دانشگاه

کالج والنسیا آمریکاکالج والنسیا یک کالج دولتی دولتی در اورلاندو، فلوریدا است. در هشت پردیس پراکنده شده است. این دانشگاه که به عنوان یکی از برترین کالج های جامعه در کشور شناخته می شود، جایزه آسپن را برای تعالی کالج اجتماعی دریافت کرد.

دانشجویان بین المللی می توانند از بین بیش از 100 برنامه تحصیلی مقرون به صرفه، از جمله مدارک کاردانی دو ساله، انتخاب کنند، جایی که پس از تکمیل، می توانند به برنامه های دانشگاهی در مقطع کارشناسی منتقل شوند. این کالج همچنین برنامه های کارشناسی و برنامه های فشرده انگلیسی را برای افراد غیر بومی ارائه می دهد. متوسط ​​اندازه کلاس 21 دانش آموز است که اجازه می دهد زمان زیادی را با معلمان یک به یک داشته باشید.

طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی در کالج والنسیا ارائه می شود، مانند مرکز پاسخ، اولین ایستگاه برای سوالات عمومی. علاوه بر این، هر پردیس دارای مرکز شغلی خاص خود است، جایی که زبان آموزان با نوشتن CV، تکنیک های مصاحبه و جستجوی کارآموزی پشتیبانی دریافت می کنند.

بیش از 60 گروه، باشگاه و سازمان برای پیوستن و لذت بردن دانش‌آموزان وجود دارد که علایق مختلف از ورزش گرفته تا هنر را پوشش می‌دهند. پردیس همچنین طیف گسترده ای از رویدادهای سرگرمی را در طول سال برگزار می کند.

دانشجویان بین المللی کالج والنسیا از دفتر خدمات دانشجویی بین المللی بهره مند می شوند، جایی که می توانند از پذیرش تا فارغ التحصیلی پشتیبانی دریافت کنند. میزبان فعالیت های منظمی مانند کارگاه های مهاجرت و اشتغال و رویدادهای فرهنگی است که دانشجویان می توانند با سایر دانشجویان بین المللی ملاقات کنند.

دانشجو بودن در فلوریدا به معنای دسترسی آسان به سواحل زیبا، آفتاب در طول سال، پارک های موضوعی نمادین، رستوران های برتر و امکانات خرید عالی است. مرکز شهر اورلاندو محل یک صحنه موسیقی فوق‌العاده است و کلوب‌ها و بارهای زیادی برای همه دانش‌آموزان برای لذت بردن در اوقات فراغتشان وجود دارد.

چه خبر از تازه ها ؟

کالج والنسیا هرگز از پیشرفت‌های جدید کم ندارد، چه در ارائه دوره‌های آموزشی، چه زیرساخت‌های دانشگاه یا بسیاری از مناطق دیگر.

لیسانس فناوری محاسبات و توسعه نرم افزار

دانشجویان بین المللی اکنون می توانند لیسانس را در زمینه فناوری محاسبات و توسعه نرم افزار دنبال کنند. این برنامه فرصتی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا مدرکی کسب کنند که آنها را برای تجزیه و تحلیل مشکلات نرم افزاری، طرح ها و راه حل ها برای طراحی یک برنامه منطقی برای نیازهای برنامه آماده می کند. برنامه درسی بر مشکلات عملی و واقعی تاکید دارد.

دانشجویان بین المللی همچنین می توانند مدرک لیسانس را در مدیریت بازرگانی دنبال کنند. برنامه BASBOL در کالج والنسیا فرصت هایی را برای رشد و پیشرفت حرفه ای فراهم می کند. مدرک عملی به دانش آموزان تجربه استفاده از بهترین شیوه های فعلی در این زمینه را می دهد، در حالی که مهارت های ضروری برای توسعه طرح های تجاری موثر را نیز فراهم می کند.

پردیس جدید

پردیس جدید والنسیا در مرکز شهر اورلاندو در آگوست 2019 افتتاح شد. دانشجویان را در قلب اورلاندو فلوریدا قرار می دهد و ترکیبی عالی از سبک زندگی پر جنب و جوش و امکانات رفاهی یک شهر مشهور جهانی را ارائه می دهد.

پردیس طیف گسترده ای از برنامه ها را در مهمان نوازی، فناوری اطلاعات سلامت و رسانه های دیجیتال ارائه می دهد. همچنین مرکز جهانی والت دیزنی برای مهمان‌نوازی و هنرهای آشپزی است که پردیس آن دارای آشپزخانه‌ها و کلاس‌های آموزش آشپزی است که با تجهیزات پیشرفته و آزمایشگاه شیرینی‌سازی تکمیل شده است.

مسکن در محوطه دانشگاه در دسترس است، بنابراین دانشجویان بین المللی محل اقامت امن و مطمئنی دارند. دسترسی آسان به مسیرهای اتوبوس، همراه با کرایه اتوبوس رایگان برای دانش‌آموزان والنسیا، به این معنی است که دانش‌آموزان از بازی‌های ورزشی، کنسرت، نمایش‌های تئاتر و رویدادهای اجتماعی در مکان‌های مجاور لذت می‌برند. آنها همچنین می توانند مناطق دیگر فلوریدا مرکزی را در طول تحصیل در کالج کاوش کنند.

مالی

هزینه تحصیل در کالج والنسیا چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 10464 دلار

متوسط سالانه زندگی

  • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 16015 دلار
  • هزینه زندگی درون دانشگاه : 9804 دلار

بورسیه و فاند

شهریه

تحصیل در کالج والنسیا یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه تحصیل در ایالات متحده است. شهریه آن 40 درصد کمتر از شهریه دانشگاه دولتی فلوریدا است و کسری از هزینه بسیاری از مدارس خصوصی است. 90 درصد از دانشجویان بین المللی والنسیا گفتند که هزینه پایین کالج عاملی برای انتخاب تحصیل در آنجا بوده است.

طرح اقساط شهریه- اگر دانش آموزان نمی خواهند شهریه و شهریه خود را به صورت یکجا پرداخت کنند، می توانند در طرح اقساط شهریه یا ‘TIP’ ثبت نام کنند. این به آنها امکان می دهد هزینه های شهریه و کتاب را در یک دوره زمانی بپردازند. هیچ سود و هزینه مالی وجود ندارد. تنها هزینه اضافی یک هزینه ثبت نام کوچک است.

هزینه ثبت نام، پیش پرداخت و تعداد پرداخت ها بسته به زمان ثبت نام دانش آموزان در کلاس ها و ثبت نام در TIP متفاوت است. هرچه زودتر ثبت‌نام کنند، پیش‌پرداخت و هزینه‌های ثبت‌نام کمتر خواهد بود و زمان بیشتری برای پرداخت‌ها خواهند داشت.

بورسیه ها

تعدادی بورسیه وجود دارد که دانشجویان بین المللی F-1 والنسیا واجد شرایط هستند، از جمله

جایزه جهانی دستاوردهای کالج والنسیا – دانشجویان بین المللی جدید و با پیشرفت عالی می توانند با جایزه ای برای سال اول خود حمایت شوند. فقط برای متقاضیانی که قبلاً به کالج نرفته اند باز است. دانش آموزان به حداقل نمره 3.0 نیاز دارند و مقدار پول اعطا شده از 500 تا 2500 دلار متغیر است.

جایزه انتقال دستاوردهای جهانی کالج والنسیا – برای دانشجویان انتقالی بین المللی جدید و با موفقیت (به ارزش 500 تا 1000 دلار)، این جایزه بر اساس دستاوردهای شایستگی در سطح کالج است. این برای شهریه و هزینه های ترم اول اعمال می شود و فقط برای دانشجویانی در دسترس است که دارای اعتبارات کالج بین المللی قبلی هستند یا در حال انتقال اعتبار از یک کالج یا دانشگاه ایالات متحده هستند.

جایزه انتقال انگلیسی فشرده دستاوردهای جهانی کالج والنسیا – به رسمیت شناختن دانشجویان بین المللی جدید و با موفقیت که منحصراً از برنامه فشرده انگلیسی والنسیا نقل مکان می کنند. به ارزش 500 تا 1000 دلار، برای شهریه و شهریه ترم اول اعمال می شود.

بورسیه های فلوریدا-لینکیج – در دسترس دانش آموزان از مناطق یا کشورهای خاصی است که تا حدی شهریه و هزینه ها را پوشش می دهد. جوایز بخش خارج از ایالت شهریه و هزینه ها را پوشش می دهند. معیارهای انتخاب دریافت کنندگان بورسیه تحصیلی بسته به موسسه متفاوت است.

بنیاد کالج والنسیا – بورسیه های تحصیلی با بودجه خصوصی که از دانشجویان فعلی پشتیبانی می کند. پس از ورود به کالج، دانشجویان می توانند برای دریافت جایزه اقدام کنند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

کالج که یکی از بهترین کالج های اجتماعی در ایالات متحده نامیده می شود، یک انتخاب عالی برای مطالعات بین المللی است. این دانشگاه هر ترم در پاییز، بهار و تابستان دانشجویان جویای مدرک جدید می پذیرد. دانش آموزان می توانند درخواست آنلاین خود را در هر زمان ارسال کنند. کارکنان اختصاصی خدمات دانشجویی بین المللی والنسیا برای کمک به دانشجویان بین المللی در تمام مراحل پذیرش در دسترس هستند.

الزامات برنامه

دانش‌آموزان می‌توانند فهرستی دقیق از تمام الزامات درخواستی که باید به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش تکمیل کنند، بیابند. کمک در هر مرحله از فرآیند در دسترس است.

مهلت های درخواست

به دانشجویان بین‌المللی توصیه می‌شود که در اسرع وقت درخواست دهند تا تمام شرایط را تا تاریخ پذیرش مورد نظر تکمیل کنند.

آخرین مهلت درخواست، تاریخی است که درخواست آنلاین و کلیه مدارک پشتیبان باید توسط کالج دریافت شود تا پذیرش برای ترم مورد نظر انجام شود. به دانشجویان جدید توصیه می شود دو تا سه هفته قبل از شروع کلاس ها به کالج گزارش دهند تا بتوانند در مراسم استقبال از دانشجویان جدید شرکت کنند و در کلاس ها ثبت نام کنند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کالج والنسیا به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین کالج های اجتماعی در ایالات متحده شناخته می شود و اولین برنده جایزه آسپن برای تعالی کالج جامعه بود. این به دانش‌آموزان آموزش عالی با قیمت مقرون به صرفه ارائه می‌دهد، جایی که آنها انعطاف‌پذیری دارند تا در هر زمان که بخواهند، در روز یا شب، هفت روز هفته، در هر یک از پردیس‌ها یا آنلاین، کلاس‌ها را مطالعه کنند.

این کالج دارای میانگین کلاس 21 دانشجو است، به این معنی که دانشجویان بین المللی در حین یادگیری توجه ویژه ای را که نیاز دارند دریافت می کنند. کلاس‌های کوچک‌تر تأثیر زیادی در تدریس باکیفیت دارند و دانش‌آموزان بیشتر با مربیان ملاقات می‌کنند و این فرصت را به آنها می‌دهد که به همه سؤالات خود پاسخ دهند. علاوه بر این، معلمان خارج از کلاس درس در دسترس هستند و بسیاری از آنها ساعات اداری طولانی دارند، بنابراین دانش آموزان می توانند حمایت اضافی مورد نیاز خود را پیدا کنند.

ساختار بخش

در کالج والنسیا، دانشجویان بین‌المللی می‌توانند از بین بیش از 100 برنامه تحصیلی، از جمله فرصت‌های انتقال دانشگاه و برنامه‌های متمرکز بر شغل، انتخاب کنند.

برنامه مطالعات عمومی

مدرک Associate in Arts (A.A.) در مطالعات عمومی یکی از محبوب ترین برنامه ها در بین دانشجویان بین المللی است. آموزش هنرهای آزاد پایه را آموزش می دهد و به دانش آموزان کمک می کند تا به عنوان دانش آموز سال سوم (جوانان) برای انتقال به دانشگاه آماده شوند. این رشته دارای گزینه های دروس انتخابی زیادی است، بنابراین دانشجویان بین المللی می توانند برای یک رشته خاص کار کنند یا حوزه هایی را که بیشتر مورد علاقه آنهاست مطالعه کنند.

طرح های انتقال دانشگاه و پیش رشته ها

A.A. دانش آموزان می توانند انتخاب کنند که از یک برنامه انتقال پیروی کنند، یا می توانند یک پیش رشته را انتخاب کنند. این به آنها کمک می کند تا به نیازهای بخش بالایی مورد نیاز برای رشته های دانشگاهی خاص برسند.

برنامه های شغلی

مدرک Associate in Science (A.S.) برنامه های شغلی محور را ارائه می دهد. آنها برای رفع نیازهای صنعت طراحی شده اند و با راهنمایی مشاغل و کارفرمایان برتر توسعه یافته اند.

برنامه های افتخار

در کالج Seneff Honors، دانش آموزان با پیشرفت بالا می توانند برنامه های چالش برانگیزتری را دنبال کنند. چهار گزینه برای مطالعه وجود دارد: تحقیقات کارشناسی، مطالعات جهانی، رهبری و مطالعات بین رشته ای. کلاس‌ها از نظر اندازه کوچکتر از میانگین کالج هستند و مزایایی مانند فرصت‌های تحصیل در خارج از کشور و فرصت انتقال به کالج Burnett Honors دانشگاه مرکزی فلوریدا را ارائه می‌دهند.

برنامه های فشرده انگلیسی کالج والنسیا

دو برنامه فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی که نیاز به بهبود توانایی های زبان خود دارند در دسترس است. پس از اتمام موفقیت آمیز توافقنامه پل IEP به EAP، دانش آموزان می توانند به برنامه مدرک والنسیا منتقل شوند. دانش آموزان همچنین می توانند از طریق آموزش مجازی زبان انگلیسی (VELT) انگلیسی را به صورت آنلاین از کشور خود مطالعه کنند.

امکانات

دانشجویان در کالج با طیف وسیعی از امکانات درجه یک به خوبی مورد توجه قرار می گیرند:

غذاخوری پردیس

پردیس‌های کالج دارای چندین گزینه برای غذاخوری هستند که دانشجویان می‌توانند طیف خوشمزه‌ای از غذاهای مختلف را بچشند. بیشتر آنها صبحانه و ناهار ارائه می دهند و برخی از دانشگاه ها کافی شاپ نیز دارند.

فروشگاه های پردیس

اینها فروشگاه های رسمی هستند که مواد دانشگاهی با کیفیت بالا را می فروشند. دانش‌آموزان می‌توانند منابع و لوازم دوره زیادی و همچنین لباس‌های کالج را پیدا کنند.

کتابخانه های پردیس

در سراسر پردیس‌های والنسیا، کتابخانه‌های کالج طیف گسترده‌ای از منابع و خدمات را برای حمایت از یادگیری دانشجویان ارائه می‌دهند. این شامل خدمات چاپ، اسکن و کپی، پشتیبانی تحقیقاتی، فضاهای مطالعه، ایستگاه های کاری کامپیوتر و غیره است. کتابداران صمیمی آماده پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق ابزار آنلاین سؤال از کتابدار هستند.

خوابگاه پردیس کالج والنسیا

UnionWest در Creative Village در پردیس Downtown به دانشجویان تعادل کامل زندگی/تحصیل را در یک محیط مدرن و هدفمند ارائه می دهد. این ساختمان 15 طبقه دارای رستوران‌ها و فروشگاه‌ها و همچنین خدمات دانشجویی، کلاس‌های درس و امکانات رفاهی است و خوابگاه‌های دانشجویی در طبقات بالا گسترده شده است.

دانشجویانی که در اینجا زندگی می‌کنند می‌توانند به راحتی در رویدادها و فعالیت‌های دانشگاه شرکت کنند، با یک بدنه دانشجویی متنوع تعامل داشته باشند و در کنار دانشجویان کالج UCF و والنسیا زندگی کنند.

اقامتگاه UnionWest موارد زیر را ارائه می دهد:

  • اتاق‌های کاملاً مبله با امکانات رفاهی/اینترنت
  • اقامتگاه خصوصی یا اشتراکی
  • دسترسی به باشگاه فقط مقیم
  • پاسیو روباز با چشم‌اندازی از مرکز شهر اورلاندو و پارک روستای خلاق
  • استفاده از مرکز تفریحی و تندرستی

منبع : valenciacollege.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]