کالج GCC – کالج اجتماعی گلندیل آمریکا

در مورد این دانشگاه

کالج GCC - کالج اجتماعی گلندیل آمریکاکالج اجتماعی گلندیل ( کالج GCC ) که در سال 1927 تأسیس شد، یک کالج عمومی در جنوب کالیفرنیا است که به دلیل ارائه آموزش با کیفیت بالا به دانشجویان از سراسر جهان شهرت دارد.

این کالج در گلندیل، شهرستان لس آنجلس قرار دارد و به دانشجویان ترکیبی از زندگی شهری و حومه شهری را ارائه می دهد که توسط تپه های غلتان احاطه شده و مشرف به شهر است. از مرکز شهر لس آنجلس (حدود 15 کیلومتر) با ماشین و حدود 45 دقیقه رانندگی تا سواحل زیبای جنوب کالیفرنیا فاصله دارد. این کالج در دامنه تپه ای به مساحت بیش از 100 هکتار واقع شده است و فرصت های زیادی برای فعالیت های در فضای باز مانند پیاده روی، دوچرخه سواری، تنیس و گلف دارد. استودیوهای مشهور هالیوودی به راحتی از پردیس گلندیل قابل دسترسی هستند.

کالج GCC به دلیل ارائه دوره های انتقال دانشگاه دو ساله کاملاً معتبر شناخته شده است، جایی که دانشجویان دو سال اول تحصیل در مقطع کارشناسی را قبل از انتقال به یک دانشگاه چهار ساله رقابتی برای باقیمانده مدرک لیسانس خود می گذرانند. همه دوره‌ها توسط انجمن غربی مدارس و کالج‌ها (WASC) معتبر هستند، و کالج GCC یکی از بهترین نرخ‌های انتقال را در کشور برای ورود به دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) و دانشگاه کالیفرنیا (UC) دارد که مجموعاً ارائه می‌دهند. بیش از 30 مکان پردیس مختلف در گلدن استیت.

دانشجویان انتقالی می توانند مدرک دانشیار هنر یا دانشیار در علوم را انتخاب کنند و تکمیل هر یک از این دوره ها پذیرش در یکی از دانشگاه های ایالتی کالیفرنیا را به عنوان دانشجوی سال اول تضمین می کند. دانشجویان از پذیرش اولویت در پردیس CSU یا UC محلی خود یا برنامه ای مشابه با رشته GCC خود بهره مند می شوند.

گلندیل دارای جمعیت متنوعی از حدود 14000 دانش آموز است که شامل یک جامعه پر جنب و جوش از حدود 400 دانشجوی بین المللی است که نماینده بیش از 50 کشور در سراسر جهان هستند. مشارکت در برنامه دانشجویی بین المللی کالج GCC شامل یک خط مشی پذیرش منعطف و ثبت نام با ارائه خدمات پشتیبانی کامل و همچنین راهنمایی تحصیلی و مشاوران مهاجرت است.

چه خبر از تازه ها ؟

گلندیل به سرعت به همه‌گیری ویروس کرونا واکنش نشان داده و وظیفه تداوم ارائه آموزش مؤثر و شخصی را بر عهده گرفته است و در عین حال ایمنی و امنیت دانش‌آموزان و کارکنان خود را در اولویت قرار داده است.

این کالج یک پورتال اطلاعات آنلاین جامع ایجاد کرده است که اطلاعات دقیقی در مورد بسیاری از جنبه‌های خود کروناویروس و همچنین به‌روزرسانی‌های مهم اخبار و توصیه‌هایی برای مطالعه ایمن در سال تحصیلی جاری ارائه می‌دهد.

کالج GCC برای سال 2022 به کلاس‌های ترکیبی و آموزش حضوری بازگشته است. دوره‌ها هم به صورت حضوری و هم از طریق پورتال آموزش آنلاین/از راه دور کالج ارائه می‌شوند، جایی که دانش‌آموزان می‌توانند کار خود را به صورت دیجیتال ارسال کنند، و مربیان می‌توانند منابع مطالعاتی و مطالب درسی را از راه دور ارائه دهند. علاوه بر ارائه بازخورد در مورد تکالیف و دوره های آموزشی. آموزش‌های فردی می‌توانند از طریق این سیستم ترتیب داده شوند و دانش‌آموزان می‌توانند از طریق پلتفرم آنلاین ارتباط برقرار کنند، با همسالان خود درگیر شوند و جامعه یادگیری حمایتی و اجتماعی را تقویت کنند.

مالی

هزینه تحصیل در کالج GCC چقدر است ؟

متوسطه سالانه تحصیل

  • مقطع Undergraduate : 39792 دلار

زندگی متوسط سالانه

  • زندگی بیرون از دانشگاه : 18760 دلار
  • زندگی درون دانشگاهی : 9804 دلار

شهریه و فاند

کالج GCC - کالج اجتماعی گلندیل آمریکاشورای همکاری خلیج فارس معتقد است که آموزش عالی باید برای دانشجویان با هر زمینه اقتصادی قابل دسترسی باشد و سخت تلاش می کند تا شهریه ها را رقابتی نگه دارد. شهریه برای دانشجویان بین‌المللی با وضعیت غیرمقیم 8421 دلار در هر سال تحصیلی تعیین شده است و توصیه می‌شود که دانشجویان باید حدود 13000 دلار برای هزینه‌های زندگی سالانه، از جمله اجاره مسکن خارج از دانشگاه، بودجه داشته باشند.

مجموع هزینه های مورد نیاز برای سال تحصیلی 2022-23 در بودجه 23877 دلار آمریکا در نظر گرفته شده است.

کالج همچنین می‌داند که هزینه گذراندن دوره تحصیلی در حین نقل مکان به یک شهر جدید می‌تواند در هنگام درخواست برای کالج مورد توجه قرار گیرد و طیف گسترده‌ای از بورسیه‌ها و گزینه‌های بورسیه را برای حمایت از دانشجویان خود در طول دوران تحصیلشان در کالج ارائه می‌دهد.

بیش از 500 گزینه بورسیه تحصیلی وجود دارد که بر اساس معیارهای شایستگی و نیاز محور اعطا می شوند. دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند که واجد شرایط بودن خود را بررسی کنند و قبل از درخواست، با مهلت های کلیدی آشنا شوند. درخواست ها به صورت آنلاین ارسال می شود.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

کالج GCC برنامه های کاربردی را از دانشجویانی از همه پیشینه های دانشگاهی و بین المللی تشویق می کند. مسیرهای قابل قبول زیادی برای ورود وجود دارد و ارسال ها به صورت موردی بررسی می شوند. پذیرش در دوره های انتقال دانشگاه به طور کلی به موارد زیر نیاز دارد:

متقاضیان باید یک کپی از اصل ریز نمرات دبیرستان یا مدرک پایان دوره با میانگین نمره قبولی C یا بالاتر را ارسال کنند. در صورت انتقال از داخل ایالات متحده، این به عنوان معدل 2.0 ترجمه می شود. تعداد زیادی سیستم ارزیابی جایگزین بسته به کشور مبدا وجود دارد و دانش آموزان باید معادل نمره خود را نشان دهند.

علاوه بر این، دانشجویان آینده نگر باید یک بیانیه شخصی یا مقاله ای یک صفحه ای ارسال کنند که در آن آرزوی خود را برای تحصیل در گلندیل توضیح دهد و اطلاعات کمی در مورد خود داشته باشد.

همچنین مهارت زبان انگلیسی الزامی است که حداقل نمره 45 در آزمون تافل، حداقل نمره باند آیلتس 4.5 یا نمره آزمون انگلیسی Duolingo 75 تعیین شده است.

گروه و دانشکده های کالج GCC

کیفیت تدریس

کالج GCC - کالج اجتماعی گلندیل آمریکاGCC شهرت خود را برای برتری با میراث تقریبا صد ساله ارائه آموزش با کیفیت به دانش آموزان از سراسر جهان ایجاد کرده است. جامعه ای رو به رشد از دانشجویان بین المللی در میان رده های آن وجود دارد، و انتقال اخیر به یک مدل یادگیری آنلاین به این معنی است که منابع آموزشی در سطح جهانی کالج اکنون بیش از هر زمان دیگری در دسترس است.

این کالج بر تخصص و تجربه کادر آموزشی خود متکی است که در زمینه های خود بسیار واجد شرایط و با تجربه هستند. همه کارکنان دانشکده دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد هستند و بسیاری از آنها در خارج از کشور تدریس و کار کرده اند و می توانند بینش و تجربیات خود را به دانشجویان از همه زمینه های بین المللی منتقل کنند.

نسبت پرسنل به دانشجو در این کالج حدود 25:1 است، که سطح خوبی از زمان تماس با معلمان را تضمین می‌کند و برنامه‌ی مربیگری شخصی‌تر از بسیاری از برنامه‌های کالج محلی دیگر در ایالت را تضمین می‌کند.

از زمان تأسیس مسیرهای انتقال دانشگاهی دو ساله خود، کالج GCC با موفقیت هزاران دانشجو را برای تحقق رویای ثبت نام در CSU و UC و سایر موسسات آموزش عالی رقابتی هدایت کرده است. ساختار دوره، استراتژی‌های مدیریت زمان و مهارت‌های حل مسئله را در قالب یک مدل یادگیری انعطاف‌پذیر آموزش می‌دهد، که فارغ‌التحصیلان بین‌المللی خود را برای اخذ مدرک لیسانس در یک دانشگاه آمریکایی آماده می‌کند.

ساختار بخش

GCC مسیرهای جایگزینی را برای تحصیل در سطح مدرک در CSU، UC و سایر موسسات برتر در ایالات متحده ارائه می دهد.

این کالج دو برنامه اصلی را برای دانشجویان انتقالی ارائه می دهد. مدرک کاردانی هنر یا دانشیار علوم. این دوره ها از 60 واحد تشکیل شده اند و به دانش آموزان اجازه می دهند ترکیبی از ماژول ها را انتخاب کنند که دانش اساسی را برای انتخاب از بین مجموعه عظیمی از رشته های تحصیلی تخصصی برای تحصیل در دانشگاه آینده خود فراهم می کند.

تکمیل هر یک از این برنامه ها ورود به یکی از پردیس های دانشگاه کالیفرنیا یا دانشگاه ایالتی کالیفرنیا را تضمین می کند که در سراسر ایالت پراکنده شده اند، با دانشجویان شورای همکاری خلیج فارس اولویت در گزینه های دوره مربوطه، یا انتقال به پردیس محلی.

آموزش زبان (“Credit ESL/English”) برای دانشجویان ورودی کالج GCC در صورت نیاز ارائه می شود، و رشته های محبوب شامل هنر و طراحی انیمیشن، مدیریت بازرگانی، ارتباطات، علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی، موسیقی، پرستاری، تئاتر، تولید تلویزیون و هنرهای تجسمی است. گزینه های گواهی نیز در بسیاری از رشته های محبوب لیست شده موجود است.

امکانات

امکانات کالجاین کالج یک محیط آموزشی مستقل است و همه چیزهایی را که دانش‌آموزانش برای موفقیت تحصیلی پایدار و پیشرفت شخصی نیاز دارند، فراهم می‌کند، همه در یک مکان امن و مطمئن در محوطه دانشگاه گلندیل واقع شده‌اند. دانشجویان از دسترسی به مدرن ترین امکانات از جمله آزمایشگاه های کامپیوتری پیشرفته، فضاهای مطالعه فردی و گروهی و یک کتابخانه کاملاً مجهز با هزاران کتاب، مجله و منابع دیجیتال بهره مند می شوند. پردیس دارای وای فای رایگان و سریع در سراسر، و همچنین مجموعه ای از کافی شاپ ها و کافه ها برای اطمینان از شادابی و سوخت گیری دانش آموزان در طول روز است.

یک کتاب ‌فروشی فوق‌العاده دانشجویی، مرکز زبان، و یک آزمایشگاه موسیقی وجود دارد که دانش‌آموزان می‌توانند از آن برای تمرین علایق جدید استفاده کنند. طراحی محوطه باز مناظر فوق العاده ای از لس آنجلس و فضاهای زیادی برای معاشرت و تفریح ارائه می دهد.

زبان آموزان از راه دور که در کلاس های پردیس شرکت نمی کنند، می توانند از مرکز آموزش آنلاین سفارشی کالج GCC استفاده کنند، با دسترسی 24 ساعته به مطالب خواندنی، منابع درسی و انجمن های دیجیتال که می توانند با همکلاسی ها و اساتید خود و همچنین جامعه بین المللی کالج گسترده ارتباط برقرار کنند. .

منبع : https://www.glendale.edu/

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]