صفحه اصلی/صفحات داخلی/مشاوره تحصیلی
مشاوره تحصیلی2023-02-16T05:17:43+03:30

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی برای تحصیل در کشورهای استرالیا و آمریکا تخصص Studyunique است .

Studyunique با بهره گیری از تیم مشاورین کاملا خبره با پشتیبانی مدیریت با تجربه آقای مسعود تخمه چی در زمینه مشاوره اعزام دانشجو به کشورهای مذکور خدمات جامعی ارائه می دهد .

مشاوره تحصیلی در Studyunique شامل مراحل زیر است :

1 – مشاوره اولیه (مشاوره تلفنی)

در این نوع مشاوره ، مشاورین Studyunique به صورت کلی سوالاتی در مورد سن متقاضی ، مدرک تحصیلی ، معدل ، وضعیت مالی ، وضعیت تاهل ، مقالات و … از وی پرسیده و بنا به شرایط متقاضی راهنمایی های ابتدایی و لازم را به وی ارائه می دهند.

2 – مشاوره تخصصی

پس از مشاوره اولیه درصورت واجد شرایط بودن متقاضی و بنا به درخواست ایشان ، یک وقت مشاوره حضوری و تخصصی گذاشته می شود.

متقاضیان شهرستانی یا خارج از کشور که حضور در دفتر موسسه برایشان امکان پذیر نیست می توانند از طریق شبکه های ارتباطی اینترنتی و یا تلفن از مشاوره تخصصی بهره ببرند تا با آگاهی کامل اقدام به عقد قرار داد و شروع کار کنند.

یکی از ویژگی های خاص Studyunique همراهی مشاورین با متقاضی در تمام مدت کار اعزام متقاضی است. در واقع نه تنها از همان ابتدا مشاور آگاهی کامل را در مورد دانشگاه ها و رشته های متفاوت با توجه به شرایط متقاضی به او می دهند بلکه در تمام مدت فرایند پذیرش ، مکاتبات با دانشگاه سپس فرایند ویزا متقاضی را همراهی می کنند.

متقاضیان محترم می توانند حتی بعد از اعزام به کشور مقصد ، همچنان با مشاورانشان در تماس باشند و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوند.

برای دریافت مشاوره تحصیلی می توانید فرم مشاوره تحصیلی را تکمیل کرده و یا از طریق راه های ارتباطی با موسسه تماس حاصل فرمایید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

ارسال ارز
لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 2 Average: 5]
Go to Top