5 برنامه برتر MBA آمریکا

5 برنامه برتر MBA آمریکاراهنمای ما را در مورد ب5 برنامه برتر MBA آمریکا را بخوانید ، از فارغ التحصیلان مشهوری که فارغ التحصیل شده اند و این که این برنامه ها هر کدام چه چیزی را به شما ارائه می دهند…

ایالات متحده همچنان یک مقصد برتر برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ( MBA ) هستند . نگاهی به لیست دوره های MBA در زیر و فارغ التحصیلانی که آنها تولید کرده اند ، برای الهام گرفتن کافی است !

همه دوره های MBA در همه مدارس و دانشگاه ها یکسان نیستند ، بنابراین یافتن دوره ای که متناسب با نیازها و اهداف شما باشد ، مهم است . نگاهی به برنامه های برتر به دانشجویان بیندازید و هنگام جستجوی برنامه MBA خود به این موضوع توجه کنید :

5 برنامه برتر MBA آمریکا – دانشگاه استنفورد

مدرسه آیوی ساحل غربی کمترین میزان پذیرش را در سال 2012 به مدرسه بازرگانی خود داشت (Ykes!) . اگر قبول شدید خود را بسیار خوش شانس بدانید . با آب و هوای خوب و دره سیلیکون به عنوان حیاط خلوت آن ، استنفورد انتخاب هوشمندانه ای برای کسانی است که می خواهند وارد حوزه های فناوری شوند .

فارغ التحصیلان مشهور: الن سیمینوف ، مدیر اجرایی یاهو !

5 برنامه برتر MBA آمریکا – دانشگاه پنسیلوانیا – وارتون

مدتهاست که وارتون به عنوان یکی از بهترین مدارس تجاری در کشور در نظر گرفته می شود (این مدرسه نیز دومین مدرسه قدیمی است!) . اگرچه این مدرسه Ivy League نیست ، اما پردیس بزرگ و فعال آن کسانی را که می خواهند در دانشگاه متمرکز تحصیل کنند جذب می کند . نقطه برتری وارتون در برنامه های دو درجه ای آن است . شما می توانید در وارتون تحصیل کنید و برای مثال در مدرسه مطالعات بین المللی پیشرفته جان هاپکینز نیز تحصیل کنید .

فارغ التحصیلان مشهور: جف وینر، مدیر عامل لینکدین

5 برنامه برتر MBA آمریکا – موسسه فناوری ماساچوست (MIT) – دانشکده مدیریت اسلون

یک مدرسه فوق‌العاده در ماساچوست ، که علیرغم اینکه برای دوره‌های فناوری و مهندسی طراحی شده است ، یک برنامه MBA عالی ارائه می‌ دهد . در اینجا فرصت های تحصیلی و کاری بین المللی زیادی وجود دارد ، بنابراین می توانید تجربه MBA خود را گسترش دهید .

فارغ التحصیلان مشهور : بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل

5 برنامه برتر MBA آمریکا – دانشگاه هاروارد – مدرسه بازرگانی هاروارد ( HBS )

هاروارد نه تنها قدیمی ترین مدرسه در کشور است ، بلکه قدیمی ترین مدرسه بازرگانی را نیز دارد . دانشجویان MBA آموزش عملی دریافت می ‌کنند و بیشتر اوقات با گروه‌هایی در مورد مطالعات موردی کار خواهند کرد . HBS همچنین دارای برنامه های دو درجه در سایر دانشکده های هاروارد، مانند دانشکده حقوق هاروارد است .

فارغ التحصیلان مشهور: مگ ویتمن، رئیس و مدیر عامل سابق eBay

5 برنامه برتر MBA آمریکا – دانشگاه شیکاگو – دانشکده بازرگانی غرفه

اگر می خواهید در یک محیط شهری بزرگ تحصیل کنید، مدرسه غرفه شیکاگو برای شما مناسب است . Booth همچنین در زمینه های مالی و مشاوره برتر است ، زیرا به نظر می رسد بانک ها و شرکت ها دانشجویان را در این برنامه ها استخدام می کنند . غرفه همچنین با بسیاری از باشگاه های بعد از مدرسه و مسابقات با مدارس مجاور، مزیت رقابتی را از کلاس درس دور نگه می دارد .

فارغ التحصیلان مشهور: اسکات گریفیث ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Zipcar, Inc.، یک سرویس اشتراک خودرو

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]