5 مدرک لیسانس منحصر به فرد در آمریکا

5 مدرک لیسانس منحصر به فرد در آمریکاآمریکا کشور بزرگی است . با وجود این همه دانشگاه برای تحصیل ، طبیعی است که فهرست بلند بالایی از مدارک تحصیلی وجود دارد . هر ساله فهرستی از پردرآمدترین مدارک دانشگاهی یا محبوب ترین مدرک لیسانس وجود دارد . با این حال ، فهرستی از «قهرمانان گمنام» درجات عجیب و غریب و کاملاً عجیبی نیز وجود دارد که می‌توان در ایالات متحده نیز به دست آورد . 5 مدرک برتر منحصر به فرد را که می توان در آمریکا خواند، فهرست می کنیم .

  1. وزارت ورزش

پنجمین مدرک از لیست 5 مدرک ما این است ! یازده دانشگاه وجود دارد که از وزارت ورزش به عنوان یک موضوع اصلی حمایت می کنند . این دوره برای دانش آموزانی طراحی شده است که اعتقاد قوی به ایمان خود دارند و مایل به خدمت به خداوند و ارائه حمایت مربیگری از طریق برنامه های ورزشی کلیسا هستند . دانش آموزان از طریق مطالعه کتاب مقدس و دوره های ورزشی آموزش می بینند تا به طور مؤثر شاگردان عیسی مسیح را مجهز کنند . از دانشجویان بین‌المللی برای شرکت در این دوره استقبال می ‌شود ، اگرچه نمرات تافل و همچنین نمره دوره قبلی مربوطه و یک آزمون سلامت مورد نیاز است . برای نمونه ای از این دوره، مدرک کارشناسی در مطالعات کتاب مقدس – وزارت ورزش از کالج کتاب مقدس واشنگتن را بررسی کنید .

  1. نمایش عروسکی

چهارمین مدرک از لیست 5 مدرک ما این است ! به نظر می رسد نسلی که در خیابان سسامی بزرگ شده اند ، به بلوغ رسیده اند و آنها در حال تحصیل در رشته نمایش عروسکی هستن د! در دانشگاه کلرادو، نه یک ، بلکه دو مدرک تحصیلات تکمیلی (MA & MFA) وجود دارد که در حال حاضر در مطالعه نمایش عروسکی ارائه می شود . دانش‌آموزان یاد می‌گیرند که عروسک‌های خود را بسازند ، هنرهای تئاتر، هنر حرکت و حتی پاپیه ماشه را برای نمایش عروسکی در میان موضوعات دیگر مطالعه کنند . اجرا در طیف وسیعی از محیط‌ها انتظار می ‌رود : تئاترهای محلی ، مدارس و موزه‌ها .

  1. بسته بندی

سومین مدرک از لیست 5 مدرک ما این است ! به اکثر دانش‌آموزان آموزش داده می ‌شود که «بیرون» از باکس فکر کنند ، اما برای کسانی که در رشته بسته ‌بندی تحصیل می‌ کنند ، هدفشان این است که « در داخل » جعبه فکر کنند . با تمرکز شدید روی ریاضیات و علوم ، دانش‌آموزان در مسیر صنایع غذایی آموزش می ‌بینند که ملزومات بسته‌ بندی مناسب اقلام را یاد می‌گیرند . این شامل درک عناصر علمی خاصی است که به کنترل طعم ، رنگ و بافت برای حفظ و ایمنی محصول غذایی کمک می کند . به نظر اتلاف وقت می آید ؟ بر اساس گزارش CNN در سال 2011، “در یک نظرسنجی بر روی فارغ التحصیلان برنامه UWS در سال 2009 ، در ماه های پس از فارغ التحصیلی ، 95 درصد از فارغ التحصیلان بسته بندی شاغل بودند ، 90 درصد در رشته های مرتبط با رشته خود.”

  1. مدیریت گل

دومین مدرک از لیست 5 مدرک ما این است ! دانشگاه ایالتی می سی سی پی تنها موسسه ای است که مدرک مدیریت گل ارائه می دهد . این دوره تمام اصول اولیه را برای هر کسی که علاقه مند به راه اندازی تجارت گل خود است شامل می شود : تهیه گل ، خرید ، ترتیب ، توزیع و بازاریابی . فارغ التحصیلان این مدرک چشم انداز قوی در طراحی رویدادهای ویژه ، خرده فروشی و باغبانی نمایشگاه دارند . به عنوان تنها دانشگاه در ایالات متحده که چنین آموزش هایی را ارائه می دهد، این مدرک به جای فارغ التحصیلان بیسکویت ، افراد ایجاد می کند .

  1. جادو و معما

اولین پنجمین مدرک از لیست 5 مدرک ما این است ! کمی گستاخانه است ، اما این دو درجه شایستگی رتبه شماره یک را برای این واقعیت روحی دارند که تنها یک نفر تا به حال به هر درجه رسیده است ! ویل شورتز رشته تحصیلی خود را در دانشگاه ایندیانا طراحی کرد و در سال 1974 تنها فردی بود که در رشته معما شناسی فارغ التحصیل شد که ساخت و حل پازل است . او در حال حاضر ویراستار جدول کلمات متقاطع در نیویورک تایمز است . اگرچه دیگر از دانشگاه برکلی در دسترس نیست ، اما از سال 1966 تا  1970، آیزاک بونویتس تنها فردی است که تا کنون مدرک لیسانس هنرهای جادویی را از یک دانشگاه معتبر دریافت کرده است . آموزش جادو است !

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]