افتخار Studyunique رضایت متقاضیان و نتایج درخشان دانشجویان در تمامی مقاطع برای تحصیل در خارج از کشور بوده است. اکثر متقاضیان ما توسط دانشجویان پیشین مان معرفی شده اند چرا که احترام ، پاسخگویی ، سرعت و دقت در کار خط مشی اعضای Studyunique برای تحقق شعار ” موفقیت دانشجو هدف ماست” می باشد .
بخشهای متفاوت Studyunique شامل : بخش مشاوران ، بخش پذیرش تحصیلی و ویزا ، بخش بازاریابی ، بخش مالی و ارز، بخش اداری و بخش IT با ارائه کار تخصصی در كوتاه ترين زمان و با کمترین هزینه شما را در رسیدن به هدفتان برای ادامه تحصیل در کشورهای مقصد یاری می کنند .

خدمات Studyunique عبارت است از : پذيرش از دانشگاه ها ، خدمات ويزا ، تهیه بیمه دانشجویی و خوابگاه و همچنین خدمات استقبال درفرودگاه ، ارسال ارز برای ثبت نام دانشگاه ، خدمات ترجمه مدارک ، برابراصل مدارک دانشگاهی ، پشتیبانی در کشور مقصد و بالاخره تهیه ویزای توریستی برای والدین می باشد.

مدیریت, Studyunique

تیم مشاوره

داشتن تیم مشاوره قوی و توانا از ارکان اصلی موسسات اعزام دانشجو می باشد . یک مشاوره خوب می تواند راه درست را به متقاضی نشان دهد و نقش تعیین کننده ای در آینده تحصیلی و کاری فرد داشته باشد.

تیم مشاوره Studyunique به طور تخصصی در سه حوزه تحصیلی ، توریستی و اقامت ارائه خدمات می دهد :

مشاوره تحصیلی

مشاوران تحصیلی Studyunique با به کارگیری دانش و اطلاعات کافی همچنین تجربه فراوانی که در زمینه اعزام دانشجو دارند بهترین راهنمای شما در انتخاب رشته ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه و شهر مقصد در کشورهای استرالیا ، نیوزیلند ، کانادا ، اروپا و آمریکا می باشند .

ارائه خدمات با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی مناسب توسط مشاورین Studyunique یکی از شاخص ترین ویژگی های آنان است که نتیجه رضایت بخشی به همراه داشته و از هدر رفتن وقت و انرژی متقاضیان جلوگیری به عمل می آورد.

خدمات مشاوره ای Studyunique حتی بعد از اعزام دانشجویان ادامه دارد . متقاضیان می توانند در طول تحصیل خود در کشور مقصد همواره از این خدمات به طور رایگان استفاده کنند.

مشاوره توریستی

مشاوره ما تنها محدود به تحصیل نمی باشد و خانواده دانشجویان می توانند جهت اخذ ویزای همراه یا توریستی نیز از خدمات تیم مشاوره توریستی بهره ببرند .

تیم مشاوره توریستی Studyunique با تجربه چندین ساله راهنمای خانواده دانشجویانی که قصد دیدار فرزندان ، بستگان و آشنایان خود را دارند می باشند . نتایج درخشان دراخذ ویزای دیدار یا توریستی که در کمترین زمان ممکن میسر می باشد دغدغه بسیاری از خانواده ها را برطرف کرده است.

مشاوه اقامتی

مشاوران اقامتی حین مشاوره اولیه ، شرایط متقاضی را برای اقامت ارزیابی کرده و در صورت واجد شرایط بودن با کمک وکلای حاذق مهاجرتی بهترین راهکار را به شما معرفی می کنند.

مشاوره تحصیلی
پذیرش تحصیلی

تیم پذیرش

در فرآیند اعزام دانشجو بعد از دریافت مشاوره تحصیلی و مشخص شدن تصمیم متقاضی در مورد رشته ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه و عقد قرارداد ، اقدام برای اخذ پذیرش آغاز می شود .

تیم پذیرش تحت نظارت مسئول فنی کار پذیرش را شروع می کند و متقاضی با توجه به سیستم اطلاع رسانی Studyunique با مسئول پرونده خود آشنا می شود . ارتباط تنگاتنک مشاور و مسئول پذیرش با متقاضی در کلیه مراحل پذیرش و ویزا سبب می شود متقاضی در جریان امور قرار گیرد .

دانش و تجربه چندین ساله تیم پذیرش و ویزای همچنین نظارت مستقیم مدیریت موسسه یکی از ویژگی های بارز است که موفقیت Studyunique را در اخذپذیرش و ویزا تقریبا نزدیک به صد در صد کرده است.

علاوه بر درصد بالای موفقیت در پذیرش و ویزا آنچه موسسه ما را از سایرین متمایز می کند مدت زمان لازم برای انجام امور اعزام دانشجویی، از بدوکار تا رسیدن به کشور مقصد است.

دقت و سرعت همراه با دانش وتجربه ابزارموفقیت تیم مشاوران و پذیرش Studyunique در پرونده های دانشجویی است.

دانشگاه های استرالیای حوزه فعالیت Studyunique