آشنایی با grading system در آمریکا

آشنایی با grading system در آمریکا

grading system ایالات متحده چگونه کار می کند ؟ ما نگاهی به معنی نمرات می اندازیم و میانگین امتیازات را توضیح می دهیم .

ایالات متحده یک مقصد تحصیلی محبوب برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است . این کشور تعداد زیادی دانشگاه برای انتخاب دارد که همگی دارای دوره های منحصر به فرد هستند . کسانی که در یکی از دانشگاه های ایالات متحده تحصیل می کنند مشمول grading system در آنجا هستند .

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید که بیشتر عمر خود را در تحصیل در کشور خود گذرانده اید ، ممکن است به نوع خاصی از سیستم نمره دهی عادت داشته باشید . این ممکن است مشابه چیزی که آنها در ایالات متحده دارند باشد یا نباشد . نگاهی به نحوه عملکرد grading system در آن قسمت از جهان بیندازید .

سیستم درجه بندی ایالات متحده

اکثر دانشگاه های ایالات متحده آمریکا از grading system حروفی استفاده می کنند . این نشان دهنده سیستم نمره دهی است که دانش آموزان در تمام مراحل تحصیل در ایالات متحده و همچنین دانش آموزان در بسیاری از کشورهای دیگر مانند استرالیا مشاهده می کنند .

تعداد زیادی از دانشگاه ها و مدارس در سراسر جهان از این سیستم استفاده می کنند زیرا درک آن آسان است . در اینجا نمراتی که درصد شما در یک تکلیف یا امتحان در یک دانشگاه ایالات متحده به شما می دهد ، آورده شده است :

آشنایی با سیستم درجه بندی در آمریکا

توجه به این نکته مهم است که برخی از دانشگاه ها نسخه دقیق تری از این سیستم مبتنی بر نامه خواهند داشت . به عنوان مثال ، آنها ممکن است به فردی که 80 درصد نمره B- و دانش آموز دیگری که 89 درصد امتیاز B+ را کسب کرده است ، اعطا کنند . دانشگاه هایی که از این سیستم مشخص تر استفاده می کنند عبارتند از :

  • دانشگاه ایالتی آریزونا
  • دانشگاه آلاباما
  • دانشگاه میسوری

grading system به دانش آموزان اجازه می دهد تا نمره خود را به درستی درک کنند و به آنها توانایی اندازه گیری پیشرفت خود را در طول مدت حضور در دانشگاه می دهد . هر بار که یک دانش آموز نمره می گیرد ، از آن برای جمع آوری میانگین نمرات (GPA) استفاده می شود .

درک GPA

برای دانشجویان بین المللی ، میانگین نمرات ممکن است گیج کننده به نظر برسد . این سیستمی است که توسط اکثر دانشگاه های ایالات متحده استفاده می شود . اگر قصد تحصیل در آمریکا را دارید ، تلاش برای درک سیستم بسیار مهم است .

GPA عددی است که برای ارزیابی میزان موفقیت شما در دوره خود با استفاده از میانگین نمرات تمام نمراتتان تا کنون استفاده می شود . برخی از دانشگاه‌ها از دانشجویان می‌ خواهند که برای ادامه دوره ، معدل معدل مشخصی را در تمام مدت نزد خود نگه دارند .

به همین دلیل است که درک معدل خود در سیستم درجه بندی هنگام تحصیل در دانشگاه های آمریکا و اطمینان از اینکه سخت تلاش می کنید تا آن را تا حد امکان بالا نگه دارید ، بسیار مهم است . این فقط برای راضی نگه داشتن دانشگاه شما نیست ، معدل بالاتر در پایان دوره شما می تواند در رزومه شما زمانی که در نهایت فارغ التحصیل شوید بسیار بهتر به نظر برسد .

در اینجا ارزش هر نمره در امتیاز GPA است :

GPA

با نگاهی به این نمودار می بینید که اگر دانش آموزی در 5 درس نمره A و در 5 درس دیگر نمره B بگیرد ، معدل او 3.5 می شود . این سیستم به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا دقیقاً بدانند که چگونه کار می‌کنند و به آن‌ها اجازه می ‌دهد ببینند که اگر می‌خواهند این امتیاز را بالا ببرند ، کجا باید پیشرفت کنند .

گرفتن مدرک

در طول مدت تحصیل در دانشگاه ، نمرات شما تقریباً مانند نقاط عطفی است که به شما امکان می دهد پیشرفت خود را ببینید . تلاش سخت برای بهبود معدل خود ، برای بسیاری از دانش آموزان یک هدف است . اما مهم است که خیلی روی آن متمرکز نشوید .

شما همچنان می توانید مدرک خود را به پایان برسانید و با نمره خوب بدون معدل بالا در grading system فارغ التحصیل شوید . در برخی موارد ، کارفرمایان بالقوه ممکن است از سیستم معدل برای سنجش دانش یک نامزد خاص در یک زمینه خاص استفاده کنند . با این حال ، اکثر کارفرمایان به جای تقسیم نمرات خاص ، به صلاحیت کلی شما نگاه می کنند .

ایالات متحده چیزهای زیادی برای ارائه به دانشجویان بین المللی دارد ، اما چیزهای زیادی برای یادگیری آنها وجود دارد . از درک بیمه درمانی گرفته تا نحوه درخواست ویزای دانشجویی آمریکا ، چیزهای زیادی برای یافتن وجود دارد . grading system نیز از این قاعده مستثنی نیست و با درک بهتر ، واقعاً می تواند به شما کمک کند تا در سفر تحصیلی خود به خارج از ایالات متحده ادامه دهید .

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]