San Diego برای دانشجویان

San Diegoشهری که چهار پله صعود در رتبه بندی بهترین شهرهای دانشجویی امسال داشت ، San Diego است . بسیاری از دانشگاه ها و کالج های خصوصی در San Diego واقع شده اند و سه مورد از آن ها جزو 1000 دانشگاه برتر در QS World Rankings® 2021 قرار دارند .

دارنده بالاترین رتبه دانشگاهی در این شهر دانشگاه کالیفرنیا است که امسال در رتبه 54 جهان قرار دارد .

دومین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیای آمریکا ، San Diego در ساحل غربی ایالات متحده نزدیک مرز مکزیک واقع شده است . این شهر رتبه برتر را در شاخص مطلوبیت امسال کسب می کند و در رده 49 جهانی قرار دارد .

آیا سان دیگو رای شما را می گیرد ؟ به ما بگویید چرا ؟

بهترین دانشگاه ها در سن دیگو – رتبه آن در رتبه بندی بهترین شهرهای دانشجویی QS: 76 ام

دانشگاه کالیفرنیا ، (San Diego (UCSD (پنجاه و چهارمین) دانشگاه ایالتی (San Diego (801-1000 ؛ دانشگاه (San Diego (801-1000

اطلاعات بیشتر در مورد سن دیگو

Number of universities ranked by QS

3

Highest-ranked institution

(University of California, San Diego (UCSD) (54th

Population

3,318,000

(Average international fees (at ranked unis

US$15,500

Desirability rank

49th

Employer Activity rank

134th

Affordability rank

111th

Student View rank

75th

چرا باید در San Diego تحصیل کرد ؟

سواحل عالی

موج سواری و آفتاب گرفتن در سواحل سان دیگو دو فعالیت محبوب برای دانشجویانی است که پس از یک روز شلوغ می خواهند از آن لذت ببرند .

توانایی سفر

از آنجا که سن دیگو درست در کنار مرز مکزیک واقع شده است ، دانش آموزان اغلب برای بازدید از مکزیک به آنجا می روند و زندگی شبانه و غذا را تجربه می کنند .

زندگی شبانه هیجان انگیز

San Diego به دلیل مهمانی های عالی و زندگی شبانه اش شناخته شده است . با کلوب های شبانه ، بارها و کنسرت ها ، چیزی برای همه وجود دارد .

دانشگاه ها

San Diego میزبان بسیاری از دانشگاه های بزرگ از جمله دانشگاه عالی رتبه UCSD در شهر است .

هزینه تحصیل در San Diego

با رتبه بندی 111 این شهر در جهان ، هزینه تحصیل و زندگی در San Diego ارزان نیست و شاخص مقرون به صرفه بودن این امر را نشان می دهد .

هزینه تحصیل در سن دیگو حدود 15000 دلار آمریکا در سال است – بسیار ارزان تر از سایر شهرهای کالیفرنیا ، مانند لس آنجلس ، که هزینه های تحصیل به طور متوسط 36500 دلار در سال است .

Numbeo تخمین می زند که هزینه یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ماهانه حدود 2،176 دلار آمریکا باشد . گرچه به نظر گران می آید ، اما هفت درصد کمتر از لس آنجلس است .
علاوه بر این ، Numbeo تخمین می زند که یک فرد مجرد که در سان دیگو زندگی می کند ، برای هزینه زندگی 1010 دلار آمریکا ماهانه نیاز دارد .

زندگی و فرهنگ در San Diego

با داشتن سواحل جذاب و جاذبه های گردشگری متعدد ، به این شهر لقب ‘بهترین شهر آمریکا’ داده شده است . همچنین اغلب در لیست امن ترین شهرهای ایالات متحده قرار دارد و به دلیل داشتن آب و هوای عالی در تمام طول سال شناخته می شود .

پارک Balboa با مساحت 1200 هکتار یک مکان محبوب برای فرهنگ محلی است ، زیرا شامل بسیاری از فضاهای سبز و همچنین موزه ها ، تئاترها و باغ وحش مشهور جهان در سن دیگو است .

San Diego به دلیل موقعیت مکانی خود ، به شدت تحت تأثیر فرهنگ مکزیکی و آمریکایی قرار دارد و در نتیجه طیف گسترده ای از غذاها را می توانید در بسیاری از رستوران های شهر نمونه بگیرید .

این شهر همچنین به صنعت دلستر بسیار مشهور است ، شهر و شهرستان (به همین نام) که اغلب ” پایتخت دلستر دستی آمریکا ” نامیده می شود .

مشاغل در سن دیگو

در San Diego شغل های زیادی برای فارغ التحصیلان در دسترس است ، به ویژه در صنایع بهداشت و پزشکی ، که نقش های زیادی برای فارغ التحصیلان بسیار ماهر دارند . زیرا این نقش ها معمولاً بسیار تخصصی هستند و نیاز به تخصص فنی دارند .

حضور UCSD و سایر موسسات تحقیقاتی به سوخت صنعت بیوتکنولوژی و بهداشت و درمان در شهر کمک کرده است .

تجارت بین المللی نیز نقش مهمی در کمک به اقتصاد San Diegoدارد ، به ویژه به دلیل مشترک مرز بودن این کشور با مکزیک .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رمینه تحصیل در آمریکا ، بر روی عبارت مورد نظر کلیک کنید و یا با موسسه اعزام دانشجو studyunique تماس گرفته و از مشاوره رایگان مشاورین آن بهره مند گردید .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.topuniversities.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]