/ویزای دانشجویی ، توریستی و اقامتی
ویزای دانشجویی ، توریستی و اقامتی2018-03-03T16:45:16+04:30

ویزای دانشجویی ، توریستی و اقامتی

از جمله خدمات ارائه شده توسط Studyunique ، اخذ ویزای دانشجویی ، ویزای توریستی خانواده دانشجویان و ویزای اقامتی می باشد .

ویزای دانشجویی

خدمات ارائه شده Studyunique در زمینه ویزای دانشجویی شامل چند بخش است :

1 – مشاوره با متقاضی و ارزیابی اولیه شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزا

2 – ارزیابی مدارک توسط مدیر فنی بخش پذیرش و ویزا

سابقه کار ، وضعیت مالی ، دانشگاه و رشته انتخابی ، خدمت سربازی ، تاهل ، و انگیزه تحصیلی از موارد مهم برای درخواست ویزا می باشند .

3- درخواست ویزا از سفارت

جهت اخد ویزای دانشجویی نیاز به پذیرش و تایید ثبت نام در دانشگاه می باشد.

پس از تکمیل مدارک ، برگه های ویزا پر شده و همراه مدارک به سفارت ارسال می گردد . موسسه در جلسات حضوری ، تلفنی و یا حتی با کمک سایر امکانات به روز متقاضیان را از مراحل کار و آخرین وضعیت پرونده مطلع می کنند . مدت زمان ارزیابی ویزا توسط سفارت از یک تا سه ماه متغیر می باشد .

ویزای توریستی خانواده دانشجویان

مشاوره و اخذ ویزای توریستی برای خانواده نزدیک دانشجویان گرامی مانند همسر، پدر ، مادر ، برادر و خواهر یکی دیگر از خدمات Studyunique می باشد .

از جمله مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای توریستی دعوت نامه ، مدارک مالی ، تحصیلی و کاری است.

البته گاهی بسته به شرایط متقاضی مدارک دیگری نیاز می باشد که مشاورین توریستی Studyunique در این زمینه اطلاعات لازم را در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

مدت ارزیابی درخواست ویزا توسط سفارت و مدت اعتبار ویزای صادر شده برای کشورهای مختلف متفاوت است . به طور مثال مدت ارزیابی مدارک و صدور ویزای توریستی استرالیا حدود یک ماه طول خواهد کشید و ویزای صادر شده معمولا مدت سه تا شش ماه اعتبار دارد . همچنین شخص بعد از ورود به استرالیا تا سه ماه می تواند در کشور مذکور بماند .

ویزای اقامتی

ویزای اقامتی انواع مختلفی دارد و قوانین مهاجرتی هرسال در حال تغییر می باشند . با توجه به پیچیدگی ویزای اقامت درصورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور اقامتی Studyunique تماس بگیرید .

ارسال ارز
لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]