WUSCA در سال 2023

WUSCA در سال 2023در جشن سالانه بهترین دانشگاه‌های انگلستان ( WUSCA ) ، از تجربیات برجسته دانشجویی تقدیر شد . دریابید که کدام مؤسسات به صدر رسیدند و جایزه گرفتند .

کارکنان و دانشجویان در مراسمی پر زرق و برق در لندن گرد هم آمدند تا دریابند کدام یک از دانشگاه‌های برتر بریتانیا با جایزه انتخاب دانشجویی Whatuni ( WUSCA ) به خانه می ‌روند . اولین بار 11 سال پیش برگزار شد ، WUSCA ها تنها جوایز سالانه برای دانشگاه های بریتانیا هستند که توسط دانشجویان تعیین می شود . با بیش از 35000 بررسی آنها که برندگان را در 12 دسته تعیین می کند ، نامزدها می توانند مطمئن باشند که با تایید افرادی که آنها را بهتر می شناسند ، مواجه شده اند .

در اینجا جمع بندی برخی از برندگان آمده است – ممکن است بخواهید آنها را در برنامه های مطالعاتی خود قرار دهید .

WUSCA و دانشگاه سال

برای اولین بار، دانشگاه ناتینگهام ترنت در رده بندی کلی دانشگاه سال در صدر قرار گرفت و در سال 2022 دوم شد . همانطور که این بررسی دانشجو نشان می دهد ، دانشگاه مکانی فوق العاده برای یادگیری و زندگی است، فارغ از پیشینه شما .

” ترنت به دلیل تنوع افراد در اینجا ، تفاوت های جهانی ، فرهنگی و زمینه ای بین هر دانش آموز ، مکان بسیار خوبی برای مطالعه است . شما این شانس را دارید که دوستان جدید زیادی از هر طبقه ای پیدا کنید ! معلمان از شما حمایت می کنند . و پر از دانش و ایده های باورنکردنی است که آنها از به اشتراک گذاشتن و گفتگو با شما بسیار خوشحال هستند . ترنت به شما اجازه می دهد و شما را تشویق می کند تا هویت ، افکار و رویاهای خود را توسعه دهید تا بهترین نسخه خود باشید . ”

برنده سال گذشته نایب قهرمان امسال بود . دانشگاه کالج بیرمنگام جای خود را با ناتینگهام ترنت تغییر داد تا در رتبه دوم قرار گیرد ، در حالی که دانشگاه آبریستویث سه رتبه برتر را تکمیل کرد .

WUSCA  و دانشگاه بین المللی سال

دانشگاه کالج بیرمنگام ممکن است مجبور به کسب مقام دوم در رده کلی باشد ، اما حمایت استثنایی آن از دانشجویان خارج از بریتانیا ، آن را به صدر کلاس در رده بین المللی رساند . همانطور که یکی از دانش آموزان آن را توصیف کرد :

“متنوع و فراگیر . به عنوان یک دانش آموز بین المللی ، شما واقعاً احساس نمی کنید که یک فرد خارجی هستید و درست از همان روز اول مناسب هستید . برنامه آموزشی ، ماژول ها و معلمان عالی و موثر هستند. ”

در معکوس شدن نتایج رده دانشگاه سال ، برندگان بین المللی 2022 دانشگاه ناتینگهام ترنت مقام دوم را به خود اختصاص دادند . درست پشت سر آنها در رتبه سوم ، دانشگاه Strathclyde قرار داشت .

WUSCA  و بهترین پشتیبانی دانشجویی (حمایت شده توسط Prompt Marketing)

احساس حمایت از دانشگاه شما بسیار مهم است . به همین دلیل است که خدمات عالی ارائه شده توسط دانشگاه اسقف گروستست لینکلن با جایزه حمایت دانشجویی شناخته شد . سخنان یکی از شاگردانشان توضیح می دهد که چرا :

” من کاملا BGU را دوست دارم و بسیار خوشحالم که اینجا را برای تحصیل انتخاب کردم . پشتیبانی دانشجویی که در دسترس است کاملاً باورنکردنی است و من نمی توانم دانشگاه را به اندازه کافی برای حمایتی که از طرف کارکنان آموزشی و مشاوره دانشجویان ارائه می دهد تحسین کنم . من احساس می‌ کنم به‌عنوان یک دانشجو در BGU واقعاً ارزشمند هستم و به‌عنوان یک شخص به‌عنوان یک شماره دیگر برای آمارهایشان دیده می ‌شوم . کارکنان در سراسر دانشگاه همگی دوستانه و خوش‌آمد هستند، و چت کردن با آنها همیشه خوب است . »

دانشگاه کالج بیرمنگام بار دیگر عملکرد قوی داشت و پس از کسب این جایزه در سال گذشته مقام دوم را به خود اختصاص داد . پس از آنها در رتبه سوم ، دانشگاه Wrexham Glyndwr قرار گرفت .

WUSCA  و دانشگاه برتر برای چشم انداز شغلی

دانشگاه هارپر آدامز مستقر در روستاها به عملکرد قوی خود در رده آینده شغلی ادامه داد و برای هفتمین بار متوالی برنده شد . دانش‌آموزان از تأثیری که می ‌تواند بر آینده ‌شان داشته باشد بسیار خوشحال هستند ، همانطور که در این مورد توضیح داده شده است :

” من در حقیقت می دانم که هارپر درهایی را برای من باز خواهد کرد که هیچ مکان دیگری نمی تواند اجازه دهد ، به ویژه در طول سال استخدام . سالی که در صنعت کشاورزی کار می کنم فرصتی برای یادگیری و درک جامعی از صنعت می دهد . سال کاریابی . نه تنها در مورد کشاورزی به ما می آموزد ، بلکه فرآیند مصاحبه ای که با پیدا کردن یک شغل جدید همراه است .

دو برنده جوایز دیگر ، با دانشگاه کالج بیرمنگام در رتبه دوم و دانشگاه بیشاپ گروستسته در رتبه سوم قرار گرفتند .

WUSCA  و بهترین دانشگاه برای سالن ها و اسکان دانشجویان

اسکان یک نگرانی بزرگتر از همیشه برای دانشجویان بین المللی است ، با گزینه های با کیفیت و تقاضای بالا . اگر مکانی برای اقامت می‌خواهید که احساس خانه بودن را داشته باشد ، به برندگان سالن ها و اسکان دانشجویی ، دانشگاه اسقف گروستسته ، نگاه نکنید . حرف یکی از شاگردانش را در نظر بگیرید :

” این یک مکان عالی برای سالهای اول برای پیمایش در اطراف دانشگاه بود . راحت بود و با مدیریت تمیز و منظم بود ! ”

همچنین دانشجویانی که در دانشگاه لافبورو رتبه دوم و دانشگاه بنگر رتبه سوم را کسب کردند ، تجارب اقامتی عالی را تجربه کردند .

WUSCA  و اتحادیه برتر دانشجویان

اتحادیه های دانشجویی یکی دیگر از منابع بزرگ حمایت در دانشگاه هستند . آنها به هر کسی که به آنها نیاز دارد کمک می کنند و در عین حال سرگرمی زیادی را ارائه می دهند . امسال ، رأی دهندگان اتحادیه دانشگاه شفیلد را برای پنجمین بار متوالی به عنوان بهترین اتحادیه رتبه بندی کردند . به قول یکی از دانشجویان :

”  اتحادیه دانشجویی برای بهتر کردن زندگی دانشگاهی برای دانشجویان و همچنین یافتن مستمر فرصت ها و رویدادهای بهتر برای تعامل با همه تلاش می کند .”

سایر اتحادیه های بسیار توصیه شده در دانشگاه کاردیف رتبه دوم و دانشگاه استراتکلاید رتبه سوم هستند .

WUSCA  و بهترین دانشگاه برای تحصیلات تکمیلی (با حمایت مالی Havas Education)

موفقیت دیگری برای برندگان کلی دانشگاه ناتینگهام ترنت در مقوله تحصیلات تکمیلی به دست آمد که بر این نکته تأکید داشت که چگونه این موسسه توسط دانشجویان بدون در نظر گرفتن سطح تحصیلی آنها رتبه بندی می شود . یک دانشجوی بین المللی روشن کرد که چرا لیاقت آن را داشتند :

” دانشگاه فرصت های زیادی برای کشف فرهنگ های مختلف از طریق سالن جهانی و با سازماندهی هفته جهانی فراهم کرده است . حمایت ارائه شده برای دانش آموزان در هنگام ارزیابی به ویژه بسیار مفید است . به غیر از آن، دانشگاه در هر مرحله راهنمایی هایی را در زمینه خوابگاه ، افتتاح حساب بانکی و سایر مواردی که بخشی از زندگی یک دانشجوی بین المللی در یک کشور جدید است ارائه می کرد . به طور کلی این یک تجربه عالی بود . ”

دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز نمرات بالایی برای تجربه خود در دانشگاه چستر و دانشگاه سافولک دادند که به ترتیب دوم و سوم شدند .

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]